Водяне охолодження

Форте (Forte) T-151EL-HT


Форте T-151EL-HT:

  • Гідравлічний підйомний механізм нового типу. Верхнє розташування циліндра, збільшений хід поршня.
  • Задня підсилююча рама.

Три режими роботи фрези:

Мотоблок Forte HSDIG-101PLUS

Мотоблок Forte HSDIG-101PLUS

Мотоблок Forte HSD1G-101 PLUS є професійним агрегатом, який зібраний на базі продуктивного мотора R190NDL. Дизельний двигун відрізняється ефективним водяним охолодженням, а тому легко переносить важкі і тривалі навантаження. Продуктивну роботу агрегату забезпечує активна грунтофреза з шириною захвату 0.9м, що дозволяє ефективно обробляти середні за розміром ділянки. Завдяки вбудованій фарі можна роботі і в темний час доби, а для витривалості і прохідності виробник передбачив блокування диференціала.

Мотоблок Forte HSDIG-81PLUS

Мотоблок Forte HSDIG-81PLUS

Мотоблок Forte HSD1G-81 Plus відноситься до сільськогосподарської техніки нового покоління. Модель ефективна на дачних і великих садових ділянках. В основі пристрою лежить продуктивний 4х-тактний одноциліндровий дизельний двигун 180N, який при обсязі 452 куб.см. видає 8 к.с. Для боротьби з перегрівом двигуна передбачена система водяного охолодження. На окрему увагу заслуговує багатоступенева коробка передач з 6ью передніми і 2ма задніми швидкостями, що забезпечує маневреність, прохідність і простоту експлуатації. Також зручності в роботі сприяє регульована по висоті і нахилу рукоятка.

DONGFENG (Донфенг) 244 DHХ

Повноприводний пропашний трактор потужністю 24 к.с. в розширеній комплектації. Володіє всіма достоїнствами трактора 244D, і на додаток до цього обладнаний гідропідсилювачем рульового управління, додатковим гідравлічним виходом, регульованим сидінням водія на амортизаторах, лічильником мотогодин, дзеркалами заднього виду. Збільшена ширина передніх та задніх коліс.

 Конструктивні особливості:

ДТЗ 4244НХ

Професійний повнопривідний трактор ДТЗ 4244НХ потужністю 24 к.с. Чудовий дизайн, приголомшливо надійна коробка передач і бездоганний двигун доповнені переднім ведучим мостом, що істотно підвищує тягові здатності трактора і істотно розширюють спектр його застосування. Трактор з легкістю впорається з оброблюваною ділянкою землі площею 15-20 га.

 Конструктивні особливості:

ДТЗ 4244Н

Професійний повнопривідний трактор ДТЗ 4244Н потужністю 24 к.с. Чудовий дизайн, приголомшливо надійна коробка передач і бездоганний двигун доповнені переднім ведучим мостом, що істотно підвищує тягові здатності трактора і істотно розширюють спектр його застосування. Трактор з легкістю впорається з оброблюваною ділянкою землі площею 15-20 га.

 Конструктивні особливості: